sobota 04 Lut 2023

Pokaż, że czytasz

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krobia zaprasza do udziału w akcji czytelniczej „Pokaż, że czytasz” zorganizowanej z okazji Tygodnia Bibliotek. Pokaż wszystkim, że lubisz czytać. Prześlij swoje zdjęcie z ulubioną książką, w bibliotece, z napisem promującym czytelnictwo... Z nadesłanych zdjęć powstaną kolaże – plakaty, promujące czytelnictwo i pokazujące, że mieszkańcy naszej gminy czytają książki.
REGULAMIN AKCJI
1. Celem akcji jest propagowanie mody na czytanie. 2. Akcja ma charakter otwarty i skierowana jest do wszystkich gminy, bez przedziału wiekowego.
3. Każdy autor może przesłać jedno zdjęcie na adres mailowy organizatora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do 15 maja 2021 r.
4. Zdjęcie powinno być podpisane imieniem i nazwiskiem oraz miejscem zamieszkania.
5. Autor zdjęcia poświadcza, że nadesłane zdjęcie jest jego własnością, zaś wszelkie kwestie związane z wizerunkiem potencjalnych osób znajdujących się na zdjęciu są uregulowane.
6. Autor wyraża zgodę na publikację zdjęcia w celach promocji czytelnictwa oraz dalszego przetwarzania przez organizatora w celach związanych z akcją.
7. Wśród uczestników akcji zostaną rozlosowane upominki.