Get Adobe Flash player

Wygrana sieniorów w 23 kolejce.

Wygrana cieszy!

W rozegranej  23 kolejce  drużyna Zjednoczonych, pod wodzą Romana Gronowskiego, pokonała na własnym boisku zespół Kłosa Rokosowo 2:0. Bramki dla naszej drużyny strzelił Hubert Krajka.  Jako pierwsi szansę na objęcie prowadzenia mieli gospodarze. Mało było zagrań otwierających drogę do brami rywala do przerwy było 0:0. W czasie przerwy piłkarze Zjednoczonych podbudowali morale co skutkowało na boisku, gra wyglądała lepiej jednak nie mogliśmy doczekać się gola. Po nieustającym natarciu na rywala do padł gol chwile później Zjednoczeni poszli za ciosem i strzelili drugą bramkę.Goscie próbowali zmienić przebieg meczu jednak bez skutku.
Skład; Kubeczka M.,Łodyga, Walczak, Kaczmarek M., Jóźwiak (Szwarczyński),  Józefiak, Gronowski (Nowak), Bzdęga,  Kurasiak , Krajka, Kaczmarek P.

Poprawiony (wtorek, 24 maja 2011 10:56)