Get Adobe Flash player

Porażka w rewanżu

W drugim meczu barażowym o awans do klasy"okręgowej" nasza drużyna Zjednoczeni Pudliszki przegrała z drużyną Juna Trans Stare Oborzyska 2:4.Pudliszki mimo porażki zagrały bardzo ambitnie. Do utraty bramki mieli zdecydowaną przewagę. Niestety strata drugiej bramki podcieła jeszcze bardziej skrzydła naszym zawodnikom . Do tego pod koniec pierwszej połowy, po stracie trzeciej bramki kontuzji nabawił się jedyny bramkarz w naszej drużynie, Piotr Wleklinski i między słupkami stanął Krzysztof Łodyga. Boisko z kontuzją opuścił też kapitan drużyny Łukasz Walczak. Po przerwie nasza drużyna nie mając nic do stracenia ruszyła do ataków i po bramkach Wenderskiego i Kaczmarka P. doprowadziła do stanu 3:2. Niestety nasi zawodnicy się odkryli i po jednej z kontr stracili czwartą bramkę. I takim też wynikiem zakończył się ostatni mecz sezonu dla piłkarzy Zjednoczonych.